25 лист. 2022

Тиждень пожежної безпеки

З 21 по 25 листопада в ЗДО 29 був проведений Тиждень Пожежної безпеки на тему: " Вогонь - біда, вода - біда,а без вогню і води ще більша біда».
15 лист. 2022

Школа шляхетності

Сьогодні в ЗДО ✓29 під час заняття в гуртку "Школа шляхетності" діти старшої та середньої групи закріпили отриманні знання про посуд та серверування столу
9 лист. 2022

День україснської мови

З 7 по 11 листопада до Дня української писемності та мови у ЗДО 29 був проведений Тиждень української мови «Говоріть українською». У закладі були проведені тематичні дні до свята. А саме, у старшій групі відбулося заняття «Україна- вільна держава», у середній групі діти знайомились з поетами та письменниками які прославили Україну. У молодшій групі були поведені драматизації до українських казок. У заключенні було загальне свято , на якому діти грали в народні ігри , співали пісні. Також був проведений Конкурс на кращий вірш за темою „Рідна мова калинова”, де діти отримали нагороди та заохоченння за гарно вивчений вірш. На святі панувала атмосфера патріотизму та гордості за рідну державу.
4 лист. 2022

День без іграшок

Сьогодні , 4 листопада, в ЗДО 29 пройшов тематичний день - День без іграшок.
25 жовт. 2022

День макарон

25 жовтня в ЗДО 29 відзначали всесвітній день макарон. В рамках цього дня в старшій групі було проведено комбіноване заняття на тему: "Ми маленькі кухарі".
11 жовт. 2022

Тематичний день "Осінь прийшла - дарунки принесла".

Сьогодні, 11-го жовтня, в ЗДО №29 було проведено тематичний день "Осінь прийшла - дарунки принесла".
27 вер. 2022

нетрадиційні техніки малювання в роботі з наймолодшими дітьми

сьогодні на занятті діти малювали долоньками
23 вер. 2022

День миру у садку

Кожного року 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.
15 вер. 2022

Тиждень авторських занять

з 12 по 16 вересня в ЗДО № 29 проходить Тиждень авторських занять
1 вер. 2022

День знань у дитсадку

Колектив ЗДО (ясла-садочку) 29, щиро вітає своїх вихованців зі святковим осіннім днем- 1 вересня.