Тематичний день "Осінь прийшла - дарунки принесла".

11 жовт. 2022
Сьогодні, 11-го жовтня, в ЗДО №29 було проведено тематичний день "Осінь прийшла - дарунки принесла".

Сьогодні, 11-го  жовтня, в ЗДО №29 було проведено тематичний день  "Осінь прийшла - дарунки принесла". В рамках цього дня з вихованцями закладу та їх батьками була проведена дистанційна робота в асинхронному режимі. До роботи були запропоновані дидактичні ігри "Овочі та фрукти", "Що зайве?", "Дарунки осені" (рахунок в межах 5),  "З якого дерева листочок?", "Осіння порівнялочка", "Осінні листочки" (геометричні фігури), заняття "Що ми знаємо про осінь?", консультація для батьків "Як восени організувати дозвілля дитини вдома". Також батькам було запропоновано застосування онлайн-інструменту LearningApps (допомога  діткам у виконанні практичних вправ відповідно до тематики дня). Для художньо-естетичного розвитку малят батькам рекомендовано разом з дітьми виготовити нескладні композиції на тему: "Дарунки осені".