Методи роботи з дітьми

Заклад дошкільної освіти (ясла ─ садок) №29 працює над виконанням положень основних документів про освіту, «Закону про дошкільну освіту», «Базового  компонента», «Положення про дошкільний навчальний заклад» та ін.

Робота з дітьми ведеться за оновленою програмою  "Дитина" та оновленою  програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Цілеспрямовано  удосконалюються форми і методи роботи з дітьми направлені на зміцнення здоров'я дітей , зниження захворюваності дітей, профілактику простудних захворювань.

Особлива увага приділяється моральному вихованню, зокрема розвитку творчих здібностей дітей, формуванню у дітей високих моральних почуттів і якостей, мовленнєвому розвитку. Вся робота проводиться в тісній співпраці з батьками. Організовано роботу Клубу молодих батьків, Школу Шляхетності.

Велика увага звертається на удосконалення освітньо-виховного процесу, підвищення якості  навчання та виховання малят, використання передового досвіду роботи та новітніх технологій (РТУ,ТРВРЗ, ейдетика,мнемо-техніка). Проводяться заняття «Гармонія інтелекту, духовності та здоров”я». Вдосконалюється  освітньо-виховний процес, насамперед заняття, підвищується ефективність праці вихователів. Навчання та виховання дітей проводиться у відповідності до високих сучасних вимог.

В закладі дошкільної освіти працює  5  гуртків для обдарованих дітей, які відвідують  50 малят.