День україснської мови

9 лист. 2022
З 7 по 11 листопада до Дня української писемності та мови у ЗДО 29 був проведений Тиждень української мови «Говоріть українською». У закладі були проведені тематичні дні до свята. А саме, у старшій групі відбулося заняття «Україна- вільна держава», у середній групі діти знайомились з поетами та письменниками які прославили Україну. У молодшій групі були поведені драматизації до українських казок. У заключенні було загальне свято , на якому діти грали в народні ігри , співали пісні. Також був проведений Конкурс на кращий вірш за темою „Рідна мова калинова”, де діти отримали нагороди та заохоченння за гарно вивчений вірш. На святі панувала атмосфера патріотизму та гордості за рідну державу.

З 7 по 11 листопада до  Дня української писемності та мови у ЗДО 29 був проведений Тиждень української мови «Говоріть українською». У закладі були проведені тематичні дні до свята. А саме, у старшій групі відбулося заняття «Україна- вільна держава», у середній групі діти знайомились з поетами та письменниками які прославили Україну. У молодшій групі були поведені драматизації до українських казок. У заключенні було загальне свято , на якому діти грали в народні ігри , співали пісні. Також був проведений Конкурс на кращий вірш за темою „Рідна мова калинова”, де діти отримали нагороди та заохоченння за гарно вивчений вірш. На святі панувала атмосфера патріотизму та гордості за рідну державу.