14 бер. 2023

День Метеликів

14 березня в ЗДО 29 відзначають день Метеликів.
9 бер. 2023

День народження Т. Г. Шевченка

Щороку 9 березня українці по всьому світу відмічають День народження Т. Г. ШЕВЧЕНКА - великого Кобзаря, видатного пись менника, художника і борця за незалежність України.
27 лют. 2023

Рік незламності

24 лютого – дата, яка змінила мирне життя кожного з нас! Відважний український народ ціною своїх життів боронить не лише себе, а й увесь світ.
24 лют. 2023

Велика Леся

До дня народження Лесі Українки - генія української літератури в ЗДО № 29 з дітьми було проведено низку заходів.
8 лют. 2023

Пошуково - дослідницька діяльність з наймолодшими вихованцями

Зимові забави в закладі дошкільної освіти (яслах – садку) № 29 проходять дуже весело.
24 січ. 2023

Праця — не просто засіб виховання. Це сама суть, зміст життя колективу й особистості.

Вихователями ЗДО 29 проводиться систематична робота з трудового виховання.
6 січ. 2023

Різдво прийшло – радість принесло

Сьогодні, напередодні Різдва, в ЗДО (яслах – садку) № 29 пройшло свято «Різдвяний вечір».
28 груд. 2022

Новий рік в дитячому садку

Новий рік - одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань. 27 та 28 грудня в ЗДО 29 пройшли новорічні ранки.
23 груд. 2022

допомога закладу від ЮНІСЕФ

Колектив закладу дошкільної освіти (ясел – садка) № 29 висловлює щиру подяку Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціації міст України за надану допомогу в облаштуванні укриття
8 груд. 2022

День української хустки

7 грудня у всіх вікових групах ЗДО ✓29 були проведені різні форми роботи з дітьми, які значно розширили знання дітей про хустку як давній символ жіночності.