"Через музейну педагогіку до патріотизму"

7 трав. 2018
Козеренко Ю.

Через музейну педагогіку до патріотизму

Громадянсько-патріотичне та духовно-моральне виховання є одним із найактуальніших і найважливіших напрямків роботи зі старшими дошкільнятами в дошкільному навчальному закладі № 29. Головною метою наших вихователів є виховання культурної творчої особистості, яка знає історію свого народу, цінить і втілює в життя принципи краси і добра. Адже від того, яке зерно ми посіємо в душу нашим вихованцям, таким паростком воно проросте в майбутньому. А саме через музейну педагогіку ми можемо долучити дітей до історії свого народу, збагатити враженнями від предметів, яких вони ніколи не бачили і не могли б бачити у повсякденні, сформувати у них уявлення про світ, розвивати дитячий кругозір.

07.05.2018р. на передодні Дня Перемоги з дітьми старших груп була організована екскурсія до міського краєзнавчого музею імені Л. Худякової, під час екскурсії ознайомили дітей з експонатами музею, формувати ціннісне ставлення до культурно-історичної спадщини, виховували громадянсько-патріотичні почуття, пробудили у дітей відчуття приналежності до свого народу, до рідної землі, розвивали у дітей прагнення долучитись до культури нашого краю, до його історії та традицій.