Ми уже не малюки, ми готові в школу йти.

18 трав. 2018
різновікова група

Відповідно річного плану дошкільного навчального закладу (ясел – садка) № 29 на 2017-2018 н. р. в травні місяці в старших групах були проведені підсумкові заняття та зріз знань дітей відповідно до Програми розвитку дітей старшого  дошкільного  віку «Впевнений старт».

З дітьми старших груп працюють вихователі Павленко С. В., Дробот О. М., Козеренко Ю. Л.. Чуб М. А

В ході переглянутих занять було виявлено, що освітні завдання плануються з урахуванням віку та умінь дітей, вимог програми для  старшої групи,    всі вихователі  зібрали і систематизували необхідний матеріал (демонстраційний  і роздатковий  згідно з віком; дібрали й виготовили різноманітні дидактичні ігри, посібники. Вихователі володіють методикою організації та проведення мовленнєвої та пізнавальної діяльності. Широко застосовують ігрові методи навчання .

Хотілося б відзначити, що майже всі вихователі провели комбіновані заняття, де організували різні види діяльності. Заняття пройшли на високому рівні.

Цікавим та змістовним було комплексне заняття в старшій групі № 1 «Капітал – шоу «Ми маленькі українці»», проведене вихователем Чуб М. А.. Під час заняття діти уявляли себе гравцями капітал – шоу, розкручували барабан з завданнями, давали на них відповіді. Педагогом була підготована цікава презентація на мультимедійному екрані.

Вихователем Козеренко Ю. Л., було проведене комбіноване заняття з грамоти, математики та ліплення. Під час заняття діти потрапили до казки та допомагали казковим героям вирішувати різноманітні завдання. Наприкінці заняття діти виліпили подарунки казковим героям. В старшій групі № 2 вихователем-методистом Дробот О. М. проведене комбіноване заняття «Космічна подорож», під час якого діти показали набуті знання не тільки з грамоти та математики, а й про космос.

Підводячи підсумки, хочеться відмітити, що навчальний рік в дошкільному закладі діти закінчили з добре набутими знаннями і ми сподіваємось, що вчителі в школі будуть задоволеними новими учнями.