Сходинками педагогічної майстерності

5 трав. 2018
Чуб М.А.

Сходинками педагогічної майстерності

«Майстерність не є особливим мистецтвом, що вимагає таланту, але це спеціальність, якої треба навчитись…»

А.С.Макаренко

З 24 по 27 квітня у ДНЗ№29 пройшов Тиждень молодого вихователя під гаслом «Сходинками педагогічної майстерності». Проведені в рамках Тижня  заходи, дали можливість створити в колективі творчу атмосферу, сприяли дружній і згуртованій роботі,  пробудили інтерес до творчості, прагнення досягти кращих результатів.

Наразі в нашому садочку функціонує дві старші групи, в яких працює три молодих вихователі: Павленко С.В., Чуб М.А.,  Козеренко  Ю.Л. Протягом «Тижня…» вихователі мали змогу поділитися своїми досягненнями, показали належний рівень методичної підготовки, позитивне ставлення до дошкільнят та прагнення до самовдосконалення.

Всім відомо про бажання батьків про те, щоб в дитячому садочку не тільки розважали  дитину іграми, піклувалися про неї, дбали, а й дали певні знання, підготували до школи.

Саме тому в рамках Тижня молодого вихователя було проведено «День відкритих дверей», під час якого вихователі презентували свою роботу з дітьми для батьків  на тему «Скоро до школи».

Відкриті покази занять  показали,  що дошкільнята засвоїли програмовий матеріал,  в групах панувала атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння. Окрім того вихователі – дошкільнята виховують у майбутньому поколінні справжніх свідомих громадян, а завдяки оригінальному та цікавому підходу до малечі сприяють формуванню в них екологічної вихованості, вміння відчувати красу та милуватися нею.

«Тиждень…»  сприяв формуванню у молодих вихователів упевненості у правильному виборі професії, , розвитку вміння спільно діяти та спілкуватися.

Цим заходом адміністрація  ДНЗ стимулювала бажання підвищувати професійний рівень та активізувала  творчий потенціал педагогів, бажання переймати кращий досвід і швидко підійматися сходинками педагогічної майстерності.