Жити цікаво та безпечно

18 квіт. 2018
Дробот О.М.

«Жити цікаво та безпечно»

З 16 по 21 квітня в ДНЗ № 29 проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Жити цікаво та безпечно».
   Під час проведення «Тижня безпеки дитини» вихователі працювали за планами заходів для кожної вікової групи, які включали такі види роботи:

– тематичні заняття;

– конкурси, вікторини;

– естафети, змагання, розваги;

–екскурсії;

– читання творів художньої літератури відповідної тематики тощо.

Такі форми роботи далють змогу формувати у дітей навички регулювання власної поведінки в довкіллі, серед людей, предметів, в умовах природних стихійних явищ.

В рамках Тижня, вихователем Павленко С. В.,  проведено заняття з дослідницької діяльності на тему «Стихійні лиха в природі». Під час заняття діти ознайомились з утворенням виверження вулкану, цунамі, буревію.

Вихователем Дробот О. М. проведено заняття з аплікації нетрадиційною технікою – нииткографікою на тему «Безпека навколо нас». Під час заняття діти з натхненням створювали картини з ниток, викладаючи та дрібно нарізаючи їх. Все це сприяло запам’ятовуванню дітьми правил безпечної поведінки в довкіллі, вмінню діяти у випадках небезпеки, розвивало дрібну моторику рук, мислення, творчу уяву.

18 квітня 2018 року діти середньої та старших груп в супроводі вихователів Павленко С. В., Діденко К. О., Козеренко Ю. Л. здійснили екскурсію до пожежної частини в рамках проведення «Тижнябезпеки дитини». Інспектор пожежної частини цікаво, змістовно розповів про роботу пожежників. Під час екскурсії діти, побачили сучасні прилади гасіння пожеж, новітню пожежну машину та екіпаж у повній екіпіровці. Під час екскурсії дошкільнята дізналися багато нового, захоплюючого про роботу пожежників.

Відповідно до плану 19 квітня 2018 року було проведено практичне відпрацювання дій вихованців та працівників під час евакуації із закладу при оповіщенні «Пожежа в навчальному закладі». Після включення звукової сигналізації, яка сповістила працівників й вихованців про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації з приміщення закладу, діти у супроводі вихователів та помічників вихователів організовано пересувалися до евакуаційних виходів. Діти, вихователі та технічний персонал вишикувалися на подвір’ї. При цьому обличчя кожного захищали спеціальні марлеві пов’язки.