Ти ялинко прощавай!

Прощання з ялинкою

Ти ялинко прощавай!

Через рік нас зустрічай!

Ось і відшуміли останні акорди новорічних свят. Скільки радощів та втіхи  принесли вони малюкам.

Відкружляли веселі сніжинки, позаду залишились новорічні пісні, хороводи. Дуже сумно прощатися з чарівними Дідом Морозом, якого так чекали діти, а також з Новорічною красунею Ялинкою, яка в цьому році була надзвичайно гарною, тому, що прикраси і іграшки виготовляли батьки і діти нашого дитячого садочку. Тому переможця на кращу ялинкову прикрасу було визначити просто не можливо, бо всі іграшки і прикраси були надзвичайно гарними!

18 січня, напередодні останнього зимового свята Водохреща, в нашому Закладі відбулося свято «Прощання  з ялинкою», в якому приймали участь діти усіх вікових груп. Діти показали найкращі моменти зі святкових ранків, які найбільш сподобались малятам. Веселий Сніговик танцював і грав з малечею, каварна витівниця Баба Яга хотіли зіпсувати свято, але чаклун Мороз перетворив її на чудову танцівницю і вона завела весь зал , влаштувавши шлешмоб.

Діти отримали масу надзвичайних емоцій, та трохи сумно прощатися з улюбленою красунею Ялинкою і веселими казковими персонажами свята. Кульмінацією свята був прихід символу року свинки Пепи зі своєю родиною. Тож незабутні враження залишаться у пам’яті кожної дитини до наступного року.