Зимова екскурсія екологічною стежиною

3 груд. 2018
Зимова екскурсія екологічною стежиною

Вихователями ДНЗ №29 проводиться регулярна і різноманітна діяльність дошкільників в зоні Екологічної стежини (проведення циклу спостережень, створення і підтримання необхідних умов для живих об’єктів, формування уявлення про деякі екологічні залежності природи). Це дає змогу дітям набути сенсорного досвіду, можливість емоційно-доброзичливих взаємодій з живими істотами та інше. Ця робота не припиняється і взимку.

03 грудня 2018 року, в перші дні зими вихователь Козеренко Ю.Л. з дітьми різновікової групи провела заняття-екскурсію «Крокуємо екологічною стежиною нашого садка». В ролі екскурсоводів були діти цієї ж групи. Біля входу на територію закладу діти ознайомились з маршрутом Екологічної стежини та її ділянками. Хлопчик Захар провів екскурсію на ділянці «Велетні-каштани» і розповів товаришам, що зараз дерева знаходяться у стані спокою, навесні каштан приверне увагу гарним листям та квітами. Його квіти та плоди мають цілющі властивості, а влітку ж надихають нас своєю прохолодою і захищають від пекучого сонця. Дівчинка Настя провела дітей до ділянки «Ялинка-більчина хатинка», де розповіла про народні звичаї, пов’язані з цим деревом. Діти розглянули луску шишок, що залишила білочка під ялинкою та поклали для неї гостинці. Дівчинка Аня запропонувала дітям розглянути вишню на ділянці «Вишенька-черешенька», а потім в груповій кімнаті пригостила товаришів вишневим варенням. Діти розповідали вірші Л.Українки, А. Камінчука, Г. Бойка про це смачне дерево та пригадали твори В. Сухомлинського («Стара-стара вишня», «Я вирощу внучку, дідусю», «Квітуча вишня»).