Безпека на дорозі-безпека життя

19 лист. 2018
Безпека на дорозі-безпека життя

З 12 по 16 листопада 2018 року у ДНЗ № 29 проходив Тиждень знань Правил дорожнього руху.

Необхідність проведення цього Тижня була викликана збільшенням випадків транспортного травматизму з участю дітей. В рамках цього Тижня в закладі були проведені різного роду заходи: заняття «Дорога не для забав», «Маленькі друзі світлофора», дидактичні ігри «Куди їдуть машини», «Світлофор», «Пішохід», «Автомобіль», бесіди «Про дотримання правил безпеки на дорозі, «Чи всі – знають правила дорожнього руху?».

Цікаво та захоплююче була проведена сюжетно-рольова гра  «Автомобілісти» у середній групі ДНЗ № 29 вихователем Вірченко М.М. Під час гри діти ознайомилися із дорожніми знаками, вивчили правила дорожнього руху та спробували себе у ролях автомобілістів, пішоходів та навіть інспекторів ДАІ і регулювальників. Діти із задоволенням розвивали сюжет гри, використовуючи набуті знання та свій життєвий досвід.

З батьками було проведено лекцію на тему: «Дотримання правил дорожнього руху дорослими-запорука  гарної поведінки дітей на дорозі».

Таким чином, граючись, - легко, доступно – діти отримали практичні знання з теми «Правила дорожнього руху».

Ми впевнені: піклуючись про дітей кожного дня, показуючи їм на власному прикладі правильність поводження себе в тій чи іншій ситуаціях, ми застережемо наших дітей від необдуманих вчинків на дорозі.