Олімпійський день в ДНЗ № 29

11 черв. 2018
Дробот О.М

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, поглиблення знань про Олімпійські ігри, формування у дітей мотивації до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму та гордості за свій рідний край та Україну в дошкільному навчальному закладі № 29 08 червня 2018 року проводився Олімпійський день.

Свято  розпочалося урочистою лінійкою. В ньому взяли  участь всі дошкільнята закладу.

Між вихованцями середньої та старшої групи на спортивному майданчику закладу відбувся футбольний матч «Кубок друзів».

За традицією в цей день були проведені спортивні змагання з бігу на 20 м (середня група)  та 30 м ( старша група).

Завершився захід  проведенням спортивної розваги: «Якщо хочеш бути здоровим – займися спортом» за участю тренера ДЮСШ №2 Петруніна Артема Олександровича. Діти з задоволенням виконували спортивні вправи, брали участь в естафетах, грали в рухливі ігри. Дошкільнята отримали заряд позитивних емоцій. По закінченню спортивної розваги всі учасники були нагородженні солодкими призами.

Для вихованців цей день був надзвичайно цікавим, але найважливіше те, що в усіх його учасників виникло бажання бути здоровими.