Безцінний скарб

2 лют. 2018
молодша група

Чим більше дитина рухається, тим краще росте й розвивається. Народні рухливі ігри за змістом і формою прості та доступні дітьми різного віку. Вони є універсальним засобом у фізичному вихованні дітей. Тому вихователь ДНЗ № 29 Щупка Ольга Юріївна велику увагу приділяє саме їм. Педагог згоджується із словами В.О.Сухомлинського, що гра має важливе значення, як у дорослого робота, діяльність, так у дітей гра. Яка дитина в грі, такою вона буде в роботі, коли виросте. Тому виховання майбутнього діяча насамперед відбувається у грі.

Народні рухливі ігри – національний скарб, який залишили нам наші предки. В цих іграх відображаються звичаї нашого народу,їх побут й уявлення про світ. За допомогою кожної гри вихователь у дітей розвиває фізичні і моральні якості, ніколи не забуває про те, що у гру діти викладають всю свою енергію, бо це зміст їх життя. У дітей своєї групи Ольга Юріївна виховує такі властивості, які ми шануємо в людей: доброту, порядність, чесність, а також розвиває увагу, волю, терпіння. Діти легко схоплюють, розуміють та запам’ятовують гру, а ці якості постійно розвиваючись, у свою чергу полегшують виконання складних завдань. Педагог виховує справжніх національно – свідомих громадян. Бо народна гра – це не просто забава, у ній мудрість народу.

23 січня, в рамках перегляду роботи вихователя (Ольга Юріївна атестується в цьому році), педагог провела майстер – клас по використанню народних ігор в роботі з дітьми. Вихователі закладу ще раз зрозуміли, як важливо по крупинці зібрати цей безцінний скарб, щоб разом скласти веселу азбуку дитинства.