Акція « Допоможи пернатим друзям» в ДНЗ №29

Акція: « Допоможи пернатим друзям» в ДНЗ №29

Ніколи не зробимо шкоди

Ми пташці у нашім краю.

Ми друзі, і вірні, і щирі.

Бо ми барежем повсякчас

Пташок, що літають у вирій,

І тих, що зимують у нас.

Зима дуже складний період в житті тварин. Ми, вихователі ДНЗ № 29 – це добре розуміємо і навчаємо дітей любові до рідної природи, пташок, тварин, до рідної землі. Знайомимо дітей з зимуючими птахами, спостерігаємо за ними. Допомагаємо їм усвідомлювати, що людина і природа не можуть існувати відокремлено, викликаємо бажання не лише милуватись красою, а й робити посильний внесок у збереження природного середовища. Гарна пора року зима – чарівна і казкова, але зима не тільки гарна, а й холодна та голодна пора року.

Саме тому  з 22.01.18 р. по 26.01.18 р. в нашому закладі було проведено акцію: « Допоможи пернатим друзям». Діти із задоволенням приймали участь в акції: разом виготовляли годівнички, приносили корм для пташок. Годівнички стали справжнім подарунком для пернатих, їх нам допомогли виготовити батьки вихованців, за що ми їм дуже вдячні. Діти не байдужі до життя цих маленьких тварин, тому кожного ранку організовано приносять для них  зерно, хлібчик, сало.

Про зимуючих птахів, друже, пам’ятай,

Годувати взимку їх не забувай

Небагато треба їм – жменька лиш зерна,

Лиш одна і не страшна буде їм зима.

Скільки гине взимку їх, аж болить душа.

Але в серці є для них крапелька тепла.

В теплий край могли, в вирій полетіть.

Та лишились з людьми холоди терпіти

Ви привчіть в морози їх до свого вікна

Щоб весни вам принесла пісня їх дзвінка.