День визволення міста Олександрія

8 груд. 2017
Вихователь Дробот О.М.

День визволення міста Олександрія

Наше минуле… Воно радісне і печальне, цікаве і страшне! Воно відіграє величезну роль у формуванні щасливого  майбутнього. Напевно, немає такої країни, яка б будувала сильну державу, не знаючи свого минулого. На мою думку, ми, українці, повинні досконало вивчати власну історію не допустити помилок, які вже були зроблені нашими предками. Незнання власної історії – це великий бар’єр, крізь який не можна пройти до незалежності. Потрібно памятати своє минуле і вшановувати його. Сьогодні, для кожного з нас, важливим у житті залишається мир і спокій на землі.

Цього року 6-го грудня Олександрія відзначає 74-ту річницю визволення від фашистських загарбників. З цієї нагоди у ДНЗ № 29 відбулося ряд тематичних заходів,під час яких діти дізналися, що  6 грудня 1943 року в наше місто прийшло довгоочікуване і життєдайне свято — Олександрія була звільнена від фашистських окупантів. Першими сюди увірвалися прославлені Т-34 з 116-ї танкової бригади під командуванням полковника Є. Юревича. Один з цих танків і нині стоїть на постаменті на площі Визволення.

Діти старших груп разом з вихователями Дробот О. М. та Чуб М. А. відзначили це свято екскурсією до військової частини 2269. З самого початку  привітно зустріли екскурсантів представники колективу військової бази. По території бази екскурсію провів командир з виховної роботи, який познайомив дошкільнят з різними видами військової техніки. Їхній увазі були представлені бойові гелікоптери  та військова зброя. Діти із захопленням спостерігали за навчанням солдат, їх проживанням у військовій частині. Дошкільнята познайомитися з навчальними кабінетами, в яких вони побачили різні види зброї, проце  її ремонту та безліч захисних споряджень. Екскурсія була захоплюючою. Вона допомогла дітям краще зрозуміти, хто такі військові, чим вони займаються.  Такі заходи сприяють вихованню почуття любові до Батьківщини, поваги до професії військових, формують бажання до фізичного загартування малят. Сюрпризним моментом екскурсії було відвідування бойового гелікоптера, в якому діти змогли посидіти за штурвалом пілота, одягти навушники бортінженера. Щиру подяку колектив дошкільного навчального закладу №29 висловлює командиру військової частини  2269 полковнику Яковлєву Р. П.  за організацію екскурсії.

Такі заходи дуже важливі  для виховування у дітей патріотизму, любові до своєї країни, бажання знати її історію.

Тож  йдемо до майбутнього, озираючись на минуле, щоб ми побудували по-справжньому сильну державу!