Про вартість харчування дітей в закладі

17 січ. 2019
Про вартість харування дітей в закладі

НАКАЗ

ЗАВІДУВАЧА ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЕЛ-САДКА) №29 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від «29» грудня 2018 р.                                м. Олександрія                                № 215

Про організацію харчування дітей у

закладах освіти м. Олександрії у 2019 році

Відповідно до пп.6 п.а) ст. 32, п.2) ч.І, ч.2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про освіту», ч.З. ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», ч.5 ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 року № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних закладів», на виконання рішень міської ради від 26 грудня 2018 року № 805 «Про організацію харчування дітей у закладах освіти м. Олександрії у 2019-2020 навчальному році», 23 жовтня 2015 року № 1780 «Про внесення змін та доповнень до міської комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки», з метою організації повноцінного харчування дітей у закладах освіти м. Олександрії та соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на сході України на виконання наказу УОМС від 29 грудня 2018 року за №849.

НАКАЗУЮ:

1.        З 01 січня 2019 року встановити розмір батьківської плати за харчування дітей — вихованців в закладі:

-     в розмірі 15.20 грн. на добу;

2.    Організувати з 01 січня 2019 року безкоштовне харчування в закладі:

-      дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування;

-      дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

-      дітей-інвалідів;

-     дітей, батьки яких загинули, поранені, були або є учасниками АТО, дітей із тимчасово окупованої території України та зони проведення АТО.

3.    Організувати з 01 січня 2019 року харчування в закладі із знижкою на 50% з батьківської плати за харчування дітей із сімей, які мають троє і більше дітей.

4.        Сестрі медичній старшій Юдєнковій І.І.:

1)                 Вжити невідкладних заходів для створення необхідних умов для організації харчування дітей.

2)                 Забезпечити неухильне дотримання нормативно-правових документів щодо організації харчування у закладі дошкільної освіти.

3)                 Організувати повноцінне, безпечне і якісне харчування дітей (замовлення і прийняття до закладу безпечних і якісних продуктів харчування і продовольчої сировини у необхідній кількості, додержання умов і термінів їх зберігання, технології виготовлення страв, правил особистої гігієни працівників харчоблоків, виконання норм харчування тощо).

4)                 Здійснювати контроль за забезпеченням дітей питною водою гарантованої якості.

5)                 Аналізувати стан роботи з організації харчування дітей на педагогічній раді.

2 рази на рік

6)                 Посилити протиепідемічні заходи щодо запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь.

7)                 Проводити роз'яснювальну роботу серед батьківської громадськості щодо своєчасного повідомлення працівників закладу про відсутність їхньої дитини в наступний день.

8)                 Узагальнювати інформацію про стан виконання норм харчування вихованців закладу та надавати до управління освіти, науки, молоді та спорту (Коваленко Г.М.).

Щомісячно

5.    Призначити  Адамчук Лідію Василівну відповідальною за облік дітей, охоплених безоплатним та 50 % плати за харчування.

До 04.01.2019

6.    Адамчук Л.В.

1) Заборонити замовляти, приймати та використовувати м'ясо та яйця водоплавної птиці, м'ясо, яке не пройшло ветеринарного контролю, м'ясні обрізки, субпродукти (діафрагму, кров, легені, нирки, голови тощо), за винятком печінки та язика, а також свинину жирну, свинячі баки, річкову та копчену рибу, гриби, соуси, перець, майонез, вироби у фритюрі, у тому числі чіпси, вироби швидкого приготування, газовані напої, квас, натуральну каву, кремові вироби, вершково-рослинні масла та масла з доданням будь-якої іншої сировини (риби, морепродуктів тощо).

2) Заборонити використовувати продукти, що містять синтетичні барвники, ароматизатори, підсолоджувані, підсилювачі смаку, консерванти.

3) Забезпечувати оновлення бази даних дітей, які потребують пільгового та дієтичного харчування.

Щомісячно

7.         Старшому економісту централізованої бухгалтерії управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради здійснювати розрахунки витрат на харчування вихованців у закладах дошкільної освіти комунальної форми власності м. Олександрії.

8.         Бухгалтеру централізованої бухгалтерії управління освіти молоді та спорту міської ради Скорик С.М.:

1) Здійснювати контроль за виконанням норм харчування вихованців закладів дошкільної освіти комунальної форми власності м. Олександрії.

2) Вважати таким, що втратив чинність, наказ управління освіти, молоді та спорту міської ради від 11 січня 2018 року № 16 «Про організацію харчування дітей у закладах освіти м. Олександрії у 2018 році».

9.          Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Завідувач дошкільного

навчального закладу

( ясел – садка) № 29                           __________                                    Л.МАЛИШЕВА