Театр в гості завітав

7 серп. 2018
Театр в гості завітав

«Без казки, без гри, уяви

дитина не може жити…

Казка – це, образно кажучи,

свіжий вітер, що роздмухує

вогник дитячої думки й мови.»

(В.О. Сухомлинський )

У багатстві засобів впливу на розвиток дитини дошкільного віку важливе місце посідає театр. Цей вид мистецтва в собі поєднує драматичну дію, художнє слово, музику, поетику, літературу та живопис. Він допомагає дитині глибше пізнати себе, внутрішній світ, спонукає її до самовдосконалення, передаючи свої естетичні почуття та емоції через театралізацію.

Педагоги ДНЗ № 29 вважають, що театралізована діяльність в дошкільному віці – один із найефективніших засобів педагогічного впливу на розвиток особистості дитини молодшого дошкільного віку.

Тому педагогічний колектив закладу систематично проводить для дітей різнопланові лялькові вистави: ляльковий театр, пальчиковий театр, настільний театр, театр на фланелеграфі та новий вид – фартушковий театр.

02 серпня силами вихователів проведено лялькову музичну виставу «Пригоди зайчика-неслухнянчика».

Весела музика та чарівне дійство перенесли вихованці закладу до казкового лісу. Щоб допомогти неслухняному зайченяті виправитись діти відгадували загадки, виконували різна завдання, співали та танцювали з героями казки. Під час вистави діти не тільки отримали позитивні емоції та гарний настрій, а й закріпили правила поведінки.