«Літоленд» - в ДНЗ №29-дарує літо розваги дітям!

13 лип. 2018
Обухова О.В.

Літня спека, грози, грім –

Літо, ти прекрасне всім!

В літа завжди справ багато –

Треба всіх загартувати,

Накупати в річці, в морі,

Ягід виростить доволі.

Яка чудова пора – літо! Воно дарує нам безліч вражень та позитивних емоцій. В нашому дитячому садочку №29 на високому педагогічному рівні поставлена  організація роботи з дітьми в цей період. З малюками проводимо безліч цікавих розваг та подорожей. Тому 12 липня підтвердженням цього було яскраве фізкультурно-розважальне шоу «Літоленд», в якому приймали участь всі вікові групи нашого садочку. Наймолодші вихованці «курчатка» подорожували з мамою Квочкою стежинками літа, а веселі «жабенята» зустрічали їх на болоті веселою грою і таночком. Підготували для вихованців свято – сюрприз вихователі-актори: клоун Кльопа та товстун Карлсон. З Кльопою малята подорожували на веселому потязі до зупинки «Сміху та жартів». Далі діти опинились на білому Лайнері, який привіз їх на «Острів розваг», де малечу чекала яскрава, запальна «Морська дискотека». А скільки задоволення та вражень було від приходу товстуна Карлсона, який показав незабутнє «Шоу мильних бульбашок» та розважив малят цікавими загадками про літо та ягоди. Діти отримали масу задоволення від святкового салюту, який зробили власними силами, стрибаючи на повітряні кульки.

Нехай  це літо запам’ятається малятам пізнавальними та розважальними зустрічами з веселими іграми, піснями, захопливими пригодами і радістю спілкування з Літом. А наш педагогічний колектив зробить все для зміцнення здоров’я та розвитку  наших  вихованців.