День пам'яті Чорнобильської катастрофи

26 квіт. 2024
26 квітня - день трагедії на Чорнобильській атомній електростанції

26 квітня - день трагедії на Чорнобильській атомній електростанції , дітям говорити про неї складно, адже сама подія несе екологічну катастрофу. Але аварія на ЧАЕС є часткою історії нашої країни й водночас нашим болючим досвідом проживання цих жахливих подій.
В старшій та різновіковій групах було проведено інтегроване заняття на тему " Чорнобиль - наш біль" та пізнавальна гра квест "Stalker" зоною відчуження. Діти отримали загальні уявлення про аварію на Чорнобильській АЕС, повторили та закріпили правила пожежної безпеки, розвивали співчуття та бажання допомагати.
У цей день ми схиляємо голови перед ліквідаторами цієї страшної аварії.Вклоняємося перед живими та вшановуємо пам'ять всих загиблих.