Всесвітній Тиждень грошей в Україні

22 бер. 2024

18 до 24 березня 2024 року в Україні відзначається Всесвітній тиждень грошей 2024 (Global Money Week 2024), у святкуванні якого щороку беруть участь більше 100 країн світу. Тема добробуту та фінансової грамотності важлива і тому вивчати та обговорювати її потрібно ще з дошкільного віку. Для цього вихователі ЗДО (ясел – садка) № 29 протягом Всесвітнього Тижня грошей провели з дошкільнятами тематичні заняття на яких обговорювали, розповідали, переглядали презентації, відеоролики про добробут та вплив фінансів на життя суспільства. Для закріплення елементарних знань про фінанси та їх обіг вихованці старшої та різновікової групи протягом Тижня  відвідали ветеринарну аптеку та ПриватБанк, де дітям розповіли де зберігаються кошти, що таке картка, показали як розпізнавати справжні і несправжні гроші, закріпили знання хто зображений на купюрах, сприяли кращому орієнтуванню дітей у світі професій.