Заняття доброти

26 лют. 2024

У ці складні часи нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, позитивні емоції, безтурботність та доброта. Традиційним джерелом таких почуттів є Заняття доброти присвячене чотирилапим улюбленцям.

Вихователями ЗДО (ясел – садка) № 29 були проведені заняття доброти «Щаслива лапа», спрямовані на формування дбайливого та відповідального ставлення до тварин. В ясельній групі проведено заняття «Киця наша люба». Під час заняття діти вчилися розпізнавати кішку за зовнішніми ознаками ,вчили вірш за мнемотаблицею, вчилися звуконаслідувати кішку та кошенят. Діти молодшої групи під час заняття «Кожна тварина має право» ознайомились з декларацією прав тварин, вчилися доглядати та піклуватися про домашніх улюбленців. А вихованці різновікової групи створили портрет своїх улюблених песиків. Вихованці закладу раді, що долучилися до Мжнародного Заняття доброти.