День української хустки

7 груд. 2023
Сьогодні діти всіх вікових груп ЗДО (ясел – садка) № 29 долучилися до відзначення свята День української хустки

День української хустки – неофіційне свято, яке відзначають 7 грудня. Його придумали, щоб привернути увагу жінок до збереження традицій і звичаїв. Це свято символізує об’єднання жіночих поколінь, передавання хустки від матері до доньки як цінності, плекання українських традицій та звичаїв. У давнину хустка символізувала оберіг та була обов’язковою для носіння заміжніми жінками.

Сьогодні діти всіх вікових груп ЗДО (ясел – садка) № 29 долучилися до відзначення цього свята. З вихованцями  старших груп проводилися бесіди про роль хустки в житті жінки, діти молодшої групи відвідали віртуальний музей української хустки. Також діти  робили аплікацію, малювали фарбами хустку, самостійно викладали орнаменти на хустці.

Наша ціль – донести до сучасних поколінь історичну цінність українських традицій та звичаїв.