День Хліба

16 жовт. 2023

Хліб – це народна святиня. Недарма в народі говорять : «Хліб – усьому голова». Щорічно 16 жовтня   відзначається  Всесвітній день хліба. Сьогодні в ЗДО (ясла – садок) № 29 пройшов тематичний день «Хліб – усьому голова». З дітьми ясельної групи розучено потішку «Печу, печу хлібчик», з дітьми молодшої групи проведено заняття за мотивами казки «Колосок». Під час заняття малюки не тільки прослухали казку, а й пограли в дидактичні ігри «Що зроблено з борошна», «Знайди з цілого частину». Вихованці середньої групи переглянули відеопрезентацію «Звідки до нас прийшов хліб». Під час занять вихованці закладу збагачували свої знання про процеси виготовлення хлібо-булочних виробів і про важливість канонів поводження з хлібом, саме в цей складний час для України.