День захисників України

2 жовт. 2023

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу у дітей дошкільного віку 2 жовтня в ЗДО (яслах – садку) № 29 було проведено тематичні заняття, приурочені до Дня захисника України. З дітьми молодшої групи проведено заняття «Українському роду – нема переводу» та зворушливу зустріч із захисниками України, під час якої діти подарували нашим захисникам свої малюнки. З дітьми старшої групи проведено заняття «Ой у лузі червона калина», а з вихованцями різновікової групи – заняття «Герої рідного краю».

Проведення таких занять допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.