Уроки доброти

29 вер. 2023
В рамках заходів, присвячених 105-річниці з Дня народження В.Сухомлинського, в різновіковій групі проведені тематичні заняття

Сьогодення вимагає від педагогів переосмислення багатьох освітніх цінностей. Те, що сьогодні ми називаємо інтерактивною методикою, В.О. Сухомлинский впроваджував багато років тому. Тому нині є актуальним звернення до гуманістичних основ педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського, до його новаторських здобутків.

В рамках заходів, присвячених 105-річниці з Дня народження В.Сухомлинського, в різновіковій групі ЗДО (ясел – садка) № 29, вихователем Довбиш Д. С.  проведено заняття «Все починається з добра», в ході якого діти ознайомились з літературною спадщиною видатного педагога, з його оповіданнями  та казками. Наприкінці заняття вихованці групи провели інсценізацію казки «Покинуте кошеня». Вихователем Велигошею Н. В., в різновіковій групі проведено заняття «під відкритим небом» «Чарівниця – осінь». Під час заняття діти називали ознаки осені, за допомогою мнемотаблиць переказували оповідання В. О. Сухомлинського « Як починається осінь» та провели психогімнастичну вправу «Осінь».

Під час занять діти  ще раз переконались, що такі поняття,  як милосердя, чуйність, доброта, співчуття, розуміння є дуже актуальними в будь – який час  і життєво необхідними для кожної людини.