Всі професії важливі – вибирай на смак

5 серп. 2022

Всі професії важливі – вибирай на смак

Вихователі закладу дошкільної освіти (ясел – садка) № 29  , завжди орієнтуються на майбутнє, адже вчорашні дошкільнята — це сьогоднішні школярі й завтрашні фахівці. Якими спеціалістами вони стануть, залежить від того, які знання та вміння вони отримають сьогодні, чого прагнутимуть, що вважатимуть головним, а що — другорядним, на кого захочуть бути схожими, яка професія їм сподобається.

Для того щоб наші вихованці могли свідомо вибирати сферу майбутньої діяльності, в закладі пройшов тематичний день на тему: «Всі професії важливі – вибирай на смак». Цього дня вихователі провели різноманітні заходи : заняття, пізнавальні ігри та вправи, вікторини, рухливі ігри. У ході цих заходів діти якомога більше дізналися про різні професії: науковців, службовців, робітничі, інженерні, мистецькі професії.

На занятті старші дошкільнята дізналисяся та отримали знання про світ навколо нас, про важливість для суспільства праці кожного, про взаємозв’язок фахівців різних професій, вміння співпрацювати, домовлятися, радитися. Діти перевтілювалися у людей різних професій, таких як поліцейський, лікар, продавець, пілот та ін. Малятам дуже подобається приймати різні ролі на себе. Такі тематичні заходи з дошкільнятами закладають основу на вибір професії в дорослому житті