Кімнатні квіти я люблю то пещу їх ,то поливаю, то з ними тихо говорю, то їм пісні на сон співаю.

9 лют. 2022

Невід'ємною частиною роботи з ознайомлення дітей із природним довкіллям є робота у куточку природи. Тому, що саме вона допоможе познайомити дітей з природою, виховати любов до неї, бережне ставлення. Малята спостерігають за рослинами, вчаться доглядати за ними.

Саме кімнатним рослинам присвячений цілий тиждень у середній групі. Кожного дня діти дізнаються щось нове про "зелених мешканців" куточку природи, слухають та вчать вірші, переглядають презентації.

Сьогодні, 9 лютого, малюки повторили будову рослин, спостерігали як вихователь пересаджує квіти в новий горщик, вчилися доглядати за ними: поливати, протирати листячко, розпушувати землю. Дітям було дуже цікаво працювати у куточку природи! А, попрацювавши, вони охоче намалювали кімнатну рослину - папороть!