З фізкультурою ми дружим, сильні і здорові будем

3 лют. 2022
Відповідно до річного плану роботи на 2021 – 2022 н. р., в ЗДО № 29 3 лютого пройшов тиждень авторських занять з різних форм фізкультурно – оздоровчої роботи.

З фізкультурою ми дружим, сильні і здорові будем

Здоров'я дітей - одне з головних джерел щастя батьків, педагогів та суспільства в цілому. Тому, відповідно до річного плану роботи на 2021 – 2022 н. р., в ЗДО № 29 3 лютого пройшов тиждень авторських занять з різних форм фізкультурно – оздоровчої роботи. Вихователі показали тематичну ранкову гімнастику «Мавпочки», сюжетні заняття «Півник та мишенята», «Мій дзвінкий, веселий м’яч», гімнастику пробудження «Звірі прокидаються від сну» за методикою М. Єфименка. Під час цих заходів діти з задоволенням виконували фізичні вправи, грали в спортивні та рухливі ігри опановували елементи горизонтального пластичного балету.