День домашніх улюбленців

1 груд. 2021

День домашніх улюбленців

З нагоди Всесвітнього дня домашніх тварин у ЗДО (яслах – садку) № 29 були проведені тематичні заходи з дітьми всіх дошкільних груп. Девізом дня стала цитата з твору Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц": "Ми відповідаємо за тих кого приручили". День домашніх улюбленців покликаний нагадати про почуття відповідальності за все живе на планеті, зокрема тварин.  Діти із задоволенням поділились розповідями про своїх маленьких друзів, про їх характер та звички.    Також дошкільнята дізнались багато цікавого про: історію одомашнення тварин, значення чотирилапих в житті людини та їх взаємовідносини.