Ми майбутні громадяни України

23 серп. 2018
Ми майбутні громадяни України

ПРАПОР
                                                                            Синій, як море, як день, золотий —
                                                                            З неба і сонця наш прапор ясний.
                                                                            Рідний наш прапор високо несім!
                                                                            Хай він, уславлений, квітне усім!

Олександр Олесь

Державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України  відзначається щорічно 23 серпня. Прапор символізує стабільність держави й урочистість всенародних подій, свят, ритуалів.

23 серпня 2018 року, до Дня  Державного прапора України, у нашому ДНЗ № 29, як і у всій Україні, було проведено свято. Під час нього діти ознайомились з державними символами, але й танцювали народні танці та виконували українські пісні, а ще й читали вірші про Державний прапор нашої країни, про Батьківщину.

Дітям розповіли , що на честь свята, як правило, відбувається здійснення комплексу урочистих заходів, зокрема проведення щороку 23 серпня о 9 годині офіційної церемонії підняття Державного Прапора України в Києві, обласних та районних центрах, інших населених пунктах України, за участю діячів науки та культури, представників міжнародних, громадських, релігійних організацій, політичних партій. Звичайні громадяни України та діаспора, підприємства, державні установи та організації вивішують Державний Прапор України. 23-25 серпня на Софійській площі у Києві відбувається  виставка «Прапорів-реліквій». На ній представляють понад 60 національних прапорів: бойових, волонтерських, з Національного музею історії, а також фрагмент легендарного прапора з телевежі на горі Карачун.