РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП В ДНЗ №29

Знов святкують люди!
                                                Святкують, радіють,

що Христос родився.
                                                                            Що в яслах на сіні він для нас явився
                                                   В святковий цей вечір,

в щасливу цю годину.
                                                        Вітаєм старших, молодих,

усю нашу родину!

Одне з найкрасивіших зимових свят – Різдво Христове. Традиції цього свята, яке наповнене справжньою людяністю та добротою, високими моральними ідеалами в наші дні відкривається та осмислюється знову.

У різних регіонах України існують деякі відмінності у святкуванні Святвечора. Однак крізь є обряд приготування куті. ЇЇ називають багатою, оскільки готують 12 пісних страв, серед яких обов’язково повинні бути борщ, риба, гриби, пироги з квасолею й капустою, вареники з картоплею, узвар.

Щоб свято Різдва надовго запам’яталося нашим дітям та нагадувало про добро, радість і тепло, вихователі  разом з дітьми створили різдвяну казкову атмосферу. Веселі, радісні, святково вдягнуті малята, співали багато колядок та щедрівок, водили хороводи. Особливий інтерес викликала у дітей Різдвяна зірка, яку кожен хотів потримати у руках.  Метою даного дійства є формування пізнавального інтересу до українських обрядових свят, дитячих колядок, виховання у дітей бажання робити добрі справи, співчувати та допомагати один одному.