Новорічна казка завітала у садочок!

29 груд. 2017
Музичний керівник Обухова О.В.

Новорічна казка завітала у садочок!

Новорічне свято кличе нас!

Казка розпочнеться у цей час.

Завітала в гості у наш зал.

На веселий, дружній карнавал.

Невповторність  новоріччя, святість різдвяного вечора - для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.

Ось і до нашого дошкільного закладу № 29  з 26 по 28 грудня завітала зимова казка. Відбулися святкові ранки присвячені зустрічі Нового року. Сценарії заходів були ретельно продумані у кожній віковій групі. Саме це і дало можливість всім дітям показати свої здібності. Не було жодної дитини, яка б не взяла участь у святі. У кожній віковій групі новорічний ранок мав свою тематику.

Так, у молодшій групі, діти потрапили на гостину до Сніговика, подарували йому моркв’яний носик, разом з ним подолали різні пригоди, які привели їх до Діда Мороза.

У середній групі дійство відбулося на лісовій галявині, де малята перетворились у лісових звірят, а Баба Яга вкрала всі солодощі і хотіла зіпсувати свято, але чарівник Дід Мороз врятував  подарунки, яких так чекали малюки. Діти старших груп зустріли Новий Рік в аеропорту, свято вдалося завдяки артистам, які перебували на той час в аеропорту – це: фокусники з голубками, цигани з циганками, які запальними таночками розвеселили всіх гостей,Баба Яга, яка відкрила в аеропорту своє туристичне агентство « Рога і копита». Кульмінацією свята була поява головного гостя Діда Мороза, який прилетів з півночі з величезною валізою подарунків  для малят.

Поряд з цим  новорічні ранки – це не тільки розважальні заходи, але й  велика, важка підготовча робота. Величезна заслуга у цьому всього музичного керівника Олени Володимирівни, педагогічного колективу закладу, батьків та малят. Порадували гостей і святково оформлений зал, і краща ялинка, а також чудові костюми акторів – дорослих і дітей. Особлива подяка керівництву міста за солодкі подарунки, які діти отримали.

Свята пройшли на одному диханні, діти і батьки отримали масу позитивних емоцій і святковий настрій. Всі дошкільнята були залучені у творчий процес: вони співали, танцювали, розповідали вірші, розігрували театралізовані сценки. Чарівна атмосфера свят залишить в душі дітей і дорослих незабутні враження на наступний Новий рік.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!