Правила прийому до Закладу

Правила прийому

Правила утримання навчання та виховання дітей в закладі:

1. Батьки повинні приводити дитину в дитячий садок без запізнення.
2. Батьки повинні повідомити вихователя про те, що вони привели та забрали дитину
3. Приводити дитину в дошкільний заклад потрібно охайною, в чистому одязі
4. Якщо дитина захворіла, необхідно повідомити про це вихователя. Діти з підвищенною температурою тіла в дошкільний заклад не допускаються
5. При невідвідуванні дитиною дошкільного закладу більше 3-х днів необхідно надати довідку від лікаря
6. Про всі зауваження щодо роботи дошкільного закладу повідомляти вихователя або завідуючу.
7. Плата за харчування дитини в дошкільному закладі вноситься наперед за місяць не пізніше 15 числа
8. Виконання правил для всіх батьків обов’язкові
Загальні питання
Прийом дитини в дитячий садок.

Для зарахування дитини в садок необхідні такі документи:
1.Заява від батьків (законного представника) про прийняття дитини у дитячий сад.
2.Копія свідоцтва про народження дитини.
3.Медична карта (форма № 026) та карта профілактичних щеплень (форма № 063).
4.Пакет затверджених документів для оформлення пільги на оплату за утримання дитини в дитячому саду.
5.Анкета (інформаційна).
6.Анкета (про сім'ю).
7.Довідка з дитячої поліклініки, СЕС.
8.Батькам при собі необхідно мати паспорт та свідоцтво про народження дитини
                            Обов'язки батьків
• Відвідувати загальні та групові зборів.
• Взаємодіяти з колективом Закладу за всіма напрямками виховання і навчання дитини.
                            Права батьків
• Приймати участь в роботі Ради закладу, батьківських комітетів і т.д.
• Приймати участь у суботниках.
• Надавати допомогу і робити добровільні пожертвування на реалізацію статутних завдань (за безготівковим розрахунком за погодженням батьківських комітетів).
             Порядок справляння плати за утримання дитини
• Плата вноситься в банк по квитанції до 15 числа за місяць наперед.
• Перерахунок оплаченої квитанції у випадку хвороби дитини провадиться у наступному місяці.
• Батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю.
• Пільгова оплата за д / с надається після подачі завідувачу дитячим садом підтверджуючих документів на пільгу. Перерахунок проводиться з моменту подачі документів.
• У випадку відсутності дитини в дитячому саду батьки повинні прийти за квитанцією і оплатити її, повідомивши про це вихователю.