Спорт в дитячому садочку

В закладі створені умови для фізичного розвитку дітей. Заняття з фізичної культури проводяться в залі, а ранкова гімнастика – в групах ( в холодну пору року), та на свіжому повітрі (влітку).
Завідувачем та старшою медичною сестрою ведеться щоденний контроль за дотриманням режиму дня в кожній віковій групі та здійснюється суворий контроль за дотриманням навантаження на дітей під час рухової діяльності. Загартування дітей здійснюється в основному природними факторами: сонцем, повітрям, водою як традиційними, так і нетрадиційними засобами – аромотерапія, босоходіння, сонячні ванни, прогулянки, водні процедури влітку. Повітряно-тепловий режим в закладі дотримується. Велике значення в закладі приділяється вихованню у дітей культурно-гігієнічних навичок та вологому прибиранню в групових кімнатах, спальнях, кімнатах гігієни, тощо. В зв’язку з тим, що екологічний та соціальний стан в країні погіршився, відсоток здорових дітей дедалі меншає. Але колектив закладу проводить постійну роботу по профілактиці захворюваності дітей.