ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ясла -садок) № 29

Заклад засновано у 1952 році як дитячі ясла № 6 для дітей раннього віку від 2 - х місяців до 3- х років. Завідувачі дитячими яслами № 6: Перша завідувачка - Овчаренко Н.П. Друга завідувачка - Смолик А.П. , Ельбазова С.П. - Очолювала заклад 30 років.

З 2001 по 2022  роки установу очолювала Малишева Людмила Андріївна. З 1976 року згідно з рішенням міськвиконкому від 16.12.1975 р. № 760 проведено реорганізацію та дитячі ясла № 6 перейменовані в дитячі ясла -садок ДНЗ № 29 - комунальний дошкільний заклад. Дошкільний навчальний заклад (ясла -садок) № 29 має 5 вікових груп: 1 ясельну , 4 дошкільних . У закладі працює 5 гуртків на безкоштовній основі : вокально -хоровий ,  художньої праці, театральний , спортивний, образотворчої діяльності,  "Весела абетка". Платних освітніх послуг дошкільний заклад не надає . Освітньо -виховний процес здійснюється за програмою  « Дитина » та "Впевнений старт" . Використовуються індивідуальні та колективні форми роботи з дітьми.  Проводяться такі типи занять: фронтальні , комбіновані , групові , індивідуальні , заняття розваги, заняття ігри, міні-заняття  та інші.

Широко впроваджується педагогами спадщина В.О.Сухомлинського .

Завдання нашого закладу в роботі з дітьми :

1. Гуманістичне виховання малюків.

2. Виховання високих моральних якостей і патріотичних почуттів .

3. Зміцнення здоров'я дітей шляхом виховання екологічної безпеки та навчання валеології .

4. Удосконалення форм і методів освітньо -виховного процесу в світлі завдань програми  "Дитина"  та « Впевнений старт».

5. Навчатися українського мовлення.

Проблемне питання :
 Спільна робота ЗДО і сім'ї з фізичного виховання дітей. Розвиток мовлення дітей
 Вивчено та узагальнено досвід кращих педагогів нашого закладу :

1. «Використання спадщини В.О. Сухомлинського з питань виховання моральних почуттів у дітей»   (вихователь Дробот О.М.)

2. «Формування логічного мислення і математичних здібностей у дітей дошкільного віку»

3. «Кольоротерапія в роботі з дошкільниками » (вихователь Крочак Н.В.)