Уроки мислення з вихователем Дробот Ольгою Миколаївною

10 груд. 2014
Уроки

Важливим етапом в моральному розвитку дітей є морально – етичне виховання.  Для цього педагог проводить уроки мислення. На них діти вчаться бачити, з власного досвіду осягають глибинний зв’язок між предметом і словом, довкілля сприймається не лише розумом, а й серцем. Ольга Миколаївна відкриває дітям  незрозуміле, збуджує в них прагнення дізнатися про нього. Заняття з мислення проводе на такі тематики:  « Зустріч з друзями»,  « Веселі зайчата»,  « Лялька під дощем».

Для досягнення своєї мети в роботі з дітьми вихователь використовує різні форми роботи. Але провідною є складання казок дітьми. Адже казка за словами В. О. Сухомлинського це, « …свіжий вітер, що роздуває вогник дитячої думки і мови». До своїх казок діти створюють малюнки. Для вихованців цей процес справді цікавий і радісний. Ольга Миколаївна створила посібник в якому представлені конспекти  авторських занять, казки її вихованців та їх малюнки до цих казок.

Ольга Миколаївна  щорічно проводить моніторинг розвитку своїх вихованців. За 4 роки, від ясельної групи, до випуску дітей в школу,  їй вдалося виховати в її  дітях: культуру поведінки, чуйність, доброзичливість та інші якості. Педагог  впевнена, що її діти по справжньому люблять своїх батьків, рідних, свою землю і виростуть справжніми патріотами своєї Батьківщини.