Мандаринове Патті

10 січ. 2024
Одним із атрибутів Нового року є мандарин. Хоч і пройшло це чудове зимове свято, а сезон мандаринів продовжується. Навіть важко уявити собі людину , яка б не любила цей ароматний та солодкий фрукт.

Одним із атрибутів Нового року є мандарин.
Хоч і пройшло це чудове зимове свято, а сезон мандаринів продовжується. Навіть важко уявити собі людину , яка б не любила цей ароматний та солодкий фрукт. Саме тому, щоб збагатити знання дітей про мандарин та продовжити відчуття свята в цей нелегкий час в ЗДО ( ясла - садок ) N29 для дітей старших груп пройшла розвага                 " Мандаринове Патті" . Під час розваги до дітей завітали : клоун Кльопа
та мишка Міні Маус , які з малюками грали у веселі ігри , проводили естафети , танцювали та співали. Також вихованці закладу змагалися у вмінні створювати картину на тарілочці з шматочків мандарина.
Малюки отримали безліч позитивних емоцій , гарний настрій та незабутнє враження від цього свята.