День пам'яті жертв голодомору

24 лист. 2023

Щоб не стерлася пам'ять про уроки минулого, щоб не втратили майбутні покоління того знання, яке характеризує націю українців, згадуємо про всіх невинно убієнних. Це згуртовує нас, живих, дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років, в ЗДО (яслах - садку) № 29, до Дня пам’яті жертв Голодомору було проведено інформаційно - просвітницькі заходи. З батьками вихованців ясельної групи проведено консультацію «Чи говорити з дітьми про голодомор і як це правильно зробити?». З дітьми проведені тематичні заняття: «П’ять колосків» (молодша група),  «Зерно надії» (середня група), «Дітям про Голодомор» (старша група). А з вихованцями різновікової групи проведено майстер клас «Виготовлення ляльки-мотанки «Білий птах»».

Під час акції «Запали свічку» вихованці всіх груп вшанували пам’ять померлих під час Голодомору хвилиною мовчання.

Цінуйте те, що маєте і пам’ятайте про ті страшні події нашого народу. Нехай Голодомор більше ніколи не повториться!