День Доброти

13 лист. 2023
Сьогодні, 13 листопада , у дітей та вихователів ЗДО № 29 пройшов день "Доброти".

Сьогодні, 13 листопада , у дітей та вихователів ЗДО  № 29 пройшов день "Доброти".
Діти старшоі та різновікової групи розігрували та обговорювали проблемні ситуації, грали в дидактичні ігри «Кошик добрих справ», «Скажи комплімент другу». Вихователі давали дітям знання про  розуміння сили добра, прагнення допомогати слабшому, цінувати добрі вчинки, взаємини, аналізувати свою поведінку.
Вихованці середньої групи відправились в мандрівку за сторінками казки «Колобок». Вихователь Гладищук Т. В. на прикладі змісту казки  пояснила, що не можна посягати на життя іншої особи. Діти разом вивчили правила доброти, правила чесності, правила ввічливості, грали в гру: «В якому вчинку живе добро». Наприкінці заняття створили дерево доброти.
Вихователі ясельної та молодшої групи, разом з найменшими вихованцями також долучились до відзначення Всесвітнього дня доброти. Діти в ігрових формах вчилися проявляти добрі вчинки, співчуття один до одного. Також виконали чудові роботи «Сонечко доброти» та «Квітка доброти».