Свято Осені

2 лист. 2023

«Щедра осінь завітала, свято нам подарувала». Під таким гаслом в ЗДО (яслах - садку) 29 пройшов Тиждень осінніх свят. Святковий тиждень розпочався з виставки поробок з природнього матеріалу.  Вихованці та їх батьки до виконання поробок підійшли дуже відповідально та креативно.

Святкові ранки пройшли у всіх вікових групах. До діток у гості завітали Осінь,  Негода, Опудало городнє, Гусінь, Попелиця. Діти співали пісні, танцювали , грали у веселі ігри з героями. Вихованці старших груп  провели інценізацію " Варимо борщ". Навіть до найменших малюків завітали Осінь та Білочка. Наприкінці заняття Осінь пригостила всіх малят солодкими яблуками.