Благодійний ярмарок

12 жовт. 2023
Сьогодні в ЗДО (яслах – садку) № 29 відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ «Разом до перемоги!»

Сьогодні в  ЗДО (яслах – садку) № 29 відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ «Разом до перемоги!» Неймовірна атмосфера добра і позитиву панувала на подвір’ї закладу, де завзято ярмаркували вихованці, їх батьки та містяни.

Свято розпочалося з музичного привітання педагогів закладу. На спортивному майданчику змагались малюки під керівництвом двох отаманів. Під час змагань діти показали спритність, силу та витримку, як у справжніх козаків.

Домашні смаколики української кухні, приготовлені власноруч батьками дітей, користалися неабияким успіхом. Особливої уваги привертали до себе короваї.

Наприкінці свята було підведено підсумки ярмарку. Кошти, виручені за продаж смаколиків будуть передані на потреби воїнам ЗСУ.

Щиро дякуємо усім продавцям і покупцям, які відгукнулися та долучилися до благодійного ярмарку!

Коли у справу вкладають душу – результат є завжди!

Разом – сила!