Тиждень дорожнього руху в дитячому садку

14 вер. 2023

В рамках тижня безпеки життєдіяльності на тему «Правила дорожні- корисні для кожного» в ЗДО √29 з вихованцями закладу були проведені різні форми роботи. З дітьми старшої групи проведено сюжетно – рольову гру «Діти на дорозі» під час якої діти з задоволенням пригадували та показували різні види транспорту, називали кольори світлофора, закріпили правила поведінки на дорозі. З дітьми різновікової групи проведено інтегроване заняття з використанням Лего конструктора «Знавці правил дорожнього руху». З дітьми молодшої групи проведено заняття «В гостях у Світлофора моргайчика», а з вихованцями середньої групи проведена дидактична гра «Знай та розпізнавай дорожні знаки».

В кінці тижня малюки переглянули мультфільм про "Правила дорожнього руху" та лялькову виставу силами працівників закладу «Як вовк навчився правилам дорожнього руху». Діти отримали позитивні емоції та закріпили здобутті знання.