Кольоровий тиждень

11 серп. 2023
В ЗДО (ясла – садок) №29 з 07 по 11 серпня пройшов тематичний тиждень «Кольоровий тиждень».

В ЗДО (ясла – садок) №29 з 07  по 11 серпня пройшов тематичний тиждень «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав своє направлення.

В усіх вікових групах закладу педагоги протягом тижня створили атмосферу творчості, зацікавленості, невимушеності, експериментування, емоційного переживання, що сприяє колірному відкриттю у дітей.  Вихователі впровадили в практику роботи елементи кольоротерапії, використали педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, креативності.

Кожного ранку вихованці закладу приходили одягнені у відповідний колір. Всім було дуже цікаво. Діти називали кольори, пригадували їх відтінки та значення кожного з кольорів, визначали характер кольору, розглядали одяг,  робили один одному компліменти. Хлопчики були маленькими джентльменами, а дівчатка – неповторними та чарівними леді.

Діти із великим бажанням подорожували у Кольорову країну, вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим, гралися в дидактичні ігри; слухали оповідання, казки, розгадували загадки кольорові; малювали, аплікували, ліпили, виконували творчі завдання, підібрані вихователем до кожного кольорового дня, фантазували, проводили показ мод.

Кольоровий тиждень провели весело, цікаво та невимушено. Захопленню та гарному настрою не було меж. Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку або пристрасть, допомагають зосередитися.

Ентузіазм, творчий підхід вихователів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень у закладі справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.