Олімпійський день

26 черв. 2023
З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, формування у дітей мотивації до систематичних занять фізичною культурою і спортом , 23 червня в ЗДО №29 були проведені “Малі олімпійські ігри”.

В Олімпійській хартії записано: Олімпійський рух має своїми цілями виховувати молодь за допомогою спорту, в дусі кращого взаєморозуміння і дружби, сприяючи, таким чином, створенню кращого і більш спокійного світу.
      Під таким гаслом сьогодні вихованці нашого закладу долучились до святкування  Міжнародного Олімпійського дня, який відзначається 23 червня в усьому світі. Це свято спорту , де кожен знаходить собі заняття по душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.
     З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху,  формування у дітей мотивації до систематичних занять фізичною культурою і спортом , 23 червня в ЗДО №29  були проведені “Малі олімпійські ігри”. Змагалися дві команди “  Сонечко” та “Блискавки”.  Учасники змагань із задоволенням виконували спортивну гімнастику, брали участь в естафетах, грали в рухливі ігри, змагалися на самокатах. Після закінчення змагань команди були нагороджені медалями за перемогу  у  змаганні та за прагнення до перемоги.