Випускний бал

30 трав. 2023

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе. 30 травня в ЗДО (яслах – садку) №29 пройшло випускне свято «Дошкільний квартал». Під час свята  маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Випускний бал пройшов цікаво і весело. До дітей завітали казкові та незвичайні  вчителі: Фея, Королева Наук, Кікімора, Нехочуха та клоун Знайка. Всі присутні зустрічали їх бурхливими емоціями. Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям  маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишиться у випускників на все життя!