Стрім освіта - освіта майбутнього

27 бер. 2023

STREAM – освіта надихає наших дітей – майбутнє покоління винахідників, новаторів і лідерів проводити дослідження як вчені, моделювати як технологи, конструювати як інженери, бачити як художники, аналітично мислити як математики, і грати як діти. Сьогодні, 27 березня, в ЗДО (яслах – садку) № 29, в рамках Тижня нестандартних занять були проведені інтегровані заняття з дошкільниками, спрямовані на реалізацію завдань альтернативної програми формування культури інженерного мислення в дошкільників " STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт" . Вихователь середньої групи Бабич І. В. провела заняття з нетрадиційного малювання мильними бульбашками на тему «Пригоди мильної бульбашки». Вихователь старшої різновікової групи Гуртова М. Д. провела заняття на тему «Такий загадковий крохмаль». Діти не тільки отримали знання, а й безліч позитивних емоцій.