День Землі

20 бер. 2023
20 березня у всьому світі прийнято відзначати свято під назвою День Землі.

20 березня у всьому світі прийнято відзначати свято під назвою День Землі. Дату проведення свята обрали не випадково: 20 березня - день весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий рівень її розвитку. Цей день має миротворчу та гуманістичну спрямованість. І саме сьогодні в ЗДО (яслах – садку) № 29 з дітьми різновікової групи, вихователем – методистом Дробот О. М., було проведене заняття на тему «Земля наш спільний дім». Під час заняття вихователь формувала у малюків    усвідомлене ставлення про планету Земля, про те, що тільки об’єднаними зусиллями можливо боротися з екологічними та існуючими проблемами на нашій планеті. Наприкінці заняття діти створили колективний малюнок «Земля в обіймах дитячих долоньок».