День народження Т. Г. Шевченка

9 бер. 2023

Щороку 9 березня українці по всьому світу відмічають День народження Т. Г. ШЕВЧЕНКА - великого Кобзаря, видатного пись менника, художника і борця за незалежність України. Сьогодні в ЗДО (яслах – садку) № 29 пройшов тематичний день присвячений дню народження Т. Г. Шевченка. Вихователем Роговою О. В. з вихованцями середньої групи проведене заняття «Дітям про Т. Г. Шевченка».  Під час заняття діти вшанували пам'ять народного митця, повторили історію рідного краю, особливості українського менталітету та державні символи. Під час слухання творів Т. Г. Шевченка вчилися любити поезію та милуватися художніми образами в живопису. З дітьми старшої різновікової групи вихователем – мтодистом Дробот О. М. проведене заняття «Тарас Шевченко – великий син України». Під час заняття діти поглибили знання про життєвий шлях Т. Г. Шевченка, ознайомилися з музичним інструментом кобзою, за допомогою мнемотаблиць вчили вірші легендарного поета. Наприкінці заняття діти прослухали пісні на вірші Т. Г. Шевченка.