Пошуково - дослідницька діяльність з наймолодшими вихованцями

8 лют. 2023

Зима – це найвеселіша пора року! Як же чарівно на вулиці! Надворі лежить сніг, яскраво поблискуючи на сонці. А ступаючи по ньому, чуєш м’яке порипування. Саме час для активних ігор і веселих розваг. Немає такої дитини, яка б не любила зимових розваг і не мріяла аби взимку швидше піти у двір на захоплюючу прогулянку. Зимові забави в закладі дошкільної освіти (яслах – садку) № 29 проходять дуже весело. Хоч снігу і не багато, але діти  із задоволенням катаються на санчатах, грають в сніжки, проводять досліди. Під час проведення дослідів вихованці знайомились з властивостями снігу: розтоплювали та заморожували його, перевіряли сніг на прозорість, розфарбовували його. Під час проведення дослідів вихователь Гладищук Т. В. провела бесіду на тему: «Сніг корисний чи шкідливий?». Під час пошуково – дослідницької діяльності діти отримали не тільки знання, а й гарний настрій.